Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Немає місць”: медики “швидкої” відмовлялися везти у лікарню львівського професора з підозрою на коронавірус
05 Червня, 19:22

“Немає місць”: медики “швидкої” відмовлялися везти у лікарню львівського професора з підозрою на коронавірус

Карета «швидкої» і приймальня 8-ої лікарні на вулиці Навроцького відмовилась госпіталізовувати 87-річного професора Львівської політехніки Олександра Міняйла, у якого двостороннє запалення легень та підозра на коронавірус. Про цю історію розповідає Львівський портал з посиланням на внука пенсіонера Андрія Міняйла.

Сімейний лікар запідозрив у пацієнта Олександра Міняйла коронавірус, а також діагностував двосторонню пневмонію. Рекомендував госпіталізацію. Сьогодні, 5 червня, стан хворого різко погіршився, а «швидка», яка приїхала на виклик, відмовила у госпіталізації. Пояснили: у лікарнях Львова немає місць.

«Моєму дідусю, Олександру Семеновичу, три дні тому, 2 червня, зробили ПЛР-тест, але результатів немає досі. Йому сімейний лікар дав скерування на госпіталізацію, але «швидка» відмовлялася це робити. Вже третій день нам говорять, що немає вільних місць у лікарнях. Сімейний лікар каже, що у дідуся двостороння пневмонія і вірогідність коронавірусу становить на 99%, тож йому потрібна термінова госпіталізація», – розповів Андрій Міняйло.

Онук підозрює, що дідусь міг заразитися COVID-19 від іншого родича, який нездужає із високою температурою п’ятий день поспіль. Андрій Міняйло із дружиною припускають, що теж вже заразились.

«Ми температуримо  і також чекаємо на результати тестів на коронавірус. Але зараз найголовніше – врятувати дідуся, бо він вмирає, а його ніхто не забирає у лікарню, бо немає місць… Учора йому стало зовсім погано, він втратив свідомість. «Швидка», яка була в нас вчора, відмовилась його забирати. Я самотужки поїхав у 8-му міську клінічну лікарню, але там також повідомили, що немає місць. Якщо це правда, що у Львові вже немає місць для госпіталізації хворих на коронавірус, то це – справжній колапс, а про це ніхто не говорить. Люди на вулиці розслабились, ходять без масок, а насправді кількість хворих така, що їх уже відмовляються госпіталізовувати», – дивується Андрій Міняйло.

Після звернення журналістів Львівського порталу до керівниці міського штабу боротьби із коронавірусом Галини Слічної пенсіонера таки госпіталізували. Чиновниця запевняє, що у лікарнях, де приймають хворих на коронавірус, є достатньо місць для пацієнтів.

Фото: ілюстративне

Схожі новини