Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Непридатна вода: Борислав збирає віче
16 Жовтня, 14:40

Непридатна вода: Борислав збирає віче

Проблему з водою ніяк не вдається вирішити

Сьогодні у Бориславі відбувся брифінг щодо катастрофічної ситуації з водопостачанням у місті.

Під стінами міської ради активісти, науковці, фахівці-інженери і небайдужі бориславці розповіли про стан справ, можливі шляхи вирішення ситуації, а також тиск на них через діяльність на користь міста.

Участь у брифінгу взяли еколог, фахівець із якості води Володимир Погребенник, очільник Інституту міста Дрогобич Володимир Кондзьолка, голова осередку Української Галицької Партії в Бориславі Віктор Кравцов, та мешканці міста.

 

Вода у місті є непридатною для вживання. Вона є м’якою, а тривале користування водою, збідненою кальцієм, може мати наслідком його дефіцит в організмі і виникнення ріноманітних суміжних захворювань. Загалом вода не відповідає вимогам стандартів Державних санітарних норм, які встановлені для питної води, – підсмувала експертна комісія хімічної лабораторії “АКВАлаб”, яка проводила дослідження.

Під час брифінгу активісти заявили про готовність провести у неділю народне віче, на якому намагатимуться створити групу для боротьби не лише з активістів, а й представників влади, щоб спільно вирішити ці проблеми.

Як повідомляє інформаційний портал “ВАРТО – галицькі новини” , раніше активісти написали з десяток запитів і звернень до різних владних і державних органів, проаналізували  відповіді, зібрали підписи майже тисячі мешканців міста і передали їх ОДА, залучили до справи екологів, фахівців із водопостачання, згуртували громаду. Але міська влада Борислава на пропозиції співпраці не йде. Навпаки, на Віктора Кравцова, який очолив боротьбу за чисту воду, почався тиск з боку керівництва. Адже чоловік працює в міській раді.

Схожі новини