Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Неприпустимо в умовах війни”: партія Порошенка про обшуки в Міноборони
28 Червня, 08:01

“Неприпустимо в умовах війни”: партія Порошенка про обшуки в Міноборони

Кандидат в нардепи від партії Петра Порошенка “Європейська солідарність” Юрій Бірюков заявив, що Міністерство оборони не може купувати або приймати на склади жодного елемента речового забезпечення.

Про це він написав у Facebook.

За його словами, слідчі ДБР закінчили обшуки в Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

«Ні, вони не знайшли гроші або злата-срібла. Ні, вони не знайшли ніяких компроматів. А вони і не шукали. Слідчі ДБР вилучили оригінали всієї робочої документації, всіх технічних умов (ТУ), всі зразки-еталони, на підставі яких проводиться контроль якості, всі комп’ютери з документацією на розробку. З сьогоднішнього дня Міністерство оборони України не має права купувати або брати на склади жодного елемента речового забезпечення. З сьогоднішнього дня Міністерство оборони України не має право купувати каски і бронежилети», – написав Бірюков.

“Європейська солідарність” вимагає від Генпрокуратури відкрити кримінальне провадження через дії Державного бюро розслідувань.

Про це повідомляє політична сила у Facebook.

«Сьогодні слідчі ДБР провели виїмку оригіналів документів в окремих підрозділах Міністерства оборони України. Як зазначають військові та волонтери, це вже призвело до зупинки роботи Головного управління розвитку і супроводження матеріально-технічного забезпечення Міністерства оборони України, що неприпустимо в умовах війни. Це спланована операція, спрямованою на підрив обороноздатності української армії», – йдеться у заяві.

Партія звернулася до СБУ та НАБУ.

 

Стало відомо, що чинний директор ДБР Роман Труба гальмував рішення місцевих рад Львівщини на підтримку Євромайдану оскарженням їх у суді.

Про це інформує Bihus.Info.

Прокурор оскаржив рішення кількох рад підтримати резолюцію Євромайдану і заборонити Віктору Януковичу підписувати угоду про Митний Союз.

Тим часом, Зеленський підписав указ, яким визнав склад комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань. Відповідний документ №457/2019 опублікований на сайті глави держави.

Зеленський також провів нараду з очільниками Генпрокуратури, СБУ і МВС щодо розслідування корупції в оборонці.

«Ці люди мають понести відповідальність, а ми не повинні у жодному разі допустити повторення цієї ганьби перед нашою армією», – заявив Зеленський.

Схожі новини