Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Невідомі особи ввірвалися на сесію Львівської міськради: трощили вікна, вибивали двері
12 Грудня, 11:24

Невідомі особи ввірвалися на сесію Львівської міськради: трощили вікна, вибивали двері

Сьогодні, 12 грудня, в приміщенні Шевченківської районної адміністрації мало би відбутись чергове засідання сесії Львівської міської ради. Однак невідомі особи увірвались до приміщення районної адміністрації, вибивши вхідні двері та пошкодивши інше майно.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

 

Журналісти zaxid.net зазначають, що серед тих, хто штурмував сесію, були представники «Об’єднання добровольців», «Розвиток громади», «Українська спілка учасників АТО» та ГО «Шквал».

Причину такої поведінки спровокував проект цього видання «Ідентифікація тітушок», у якому йдеться про представників згаданих організації.  У сесійній залі голова «Об’єднання добровольців» Олена Живко вимагала зняти із сайту ці матеріали.

Депутати вирішили створити робочу групу, щоб вивчити, у чому полягає конфлікт та дати оцінку діям журналістів. До неї увійдуть депутати з усіх фракцій та члени ГО «Об’єднання добровольців». За таке рішення проголосувало 47 депутатів. Після цього голосування штурмовики покинули сесійну залу.

Поліцейські  проводять слідчі дії, зокрема, знімають відбитки пальців на вхідних дверях, які виламали учасники штурму, та намагаються відібрати пояснення у присутніх на місці події.

 

  • 0
  • 81
Схожі новини