Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Невідомі розбивають сітілайти і крадуть банери Тараса Чолія
10 Липня, 12:12
logo-black

Невідомі розбивають сітілайти і крадуть банери Тараса Чолія

Сьогодні вночі у райцентрі Миколаїв невідомі розбили сітілайти з агітацією кандидата від «Голосу» Тараса Чолія, який балотується у 123 окрузі. Ці рекламні конструкції розмістили в місті кілька днів тому.

«Проти Тараса Чолія ведеться тотальна війна, – розповіли LMN у прес-службі партії. – Кожного дня агітатори повідомляють прикрі новини: лишень розмістять візуальну продукцію – наклейки, плакати, запрошення на зустрічі – як їх відразу зачищають».

До 123-го округу належать місто Новий Розділ, Миколаївщина, Золочівщина та Перемишлянщина. У всіх населених пунктах з початку передвиборної кампанії хтось перешкоджає Тарасу Чолію проводити агітацію. Навіть у найвіддаленіших селах невідомі щоночі зрізають і крадуть усі його банери.

66398860_2310698725862774_8330333359741861888_n

“Стара політика діє старими методами. Проти мене кидають цілі банди і хмару ботів в соцмережах. Нас бояться. Мені перекрили доступ у найрейтинговіші газети та сайти. Ми знаємо про факти, коли журналістам, які не бояться з нами офіційно співпрацювати, “радять” не писати про мене. Всі агітматеріали нищать – навіть на торці стіни, на рівні 3-го поверху зрізають моє прізвище, залишають ім’я. Бо в нас є опонент з таким самим іменем, голова партії “Укроп”. Я не знаю, хто і навіщо це робить. Але знаю, що, за даними соціології, ми обоє є лідерами на сьогодні”, – зазначає кандидат від “Голосу” Тарас Чолій.

Сьогодні від самого ранку у Миколаєві працює слідчо-оперативна група поліції. До правоохоронних органів Тарас Чолій звертається не вперше. Раніше він повідомляв про зникнення і знищення десятків банерів, підробку особистої пошти і поширення від його імені компроментуючих матеріалів проти його опонентів.

Схожі новини