Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Невже потрібно знищити все?»: львівські активісти виступили проти забудови «Горіхового гаю»
21 Жовтня, 13:18
logo-black

«Невже потрібно знищити все?»: львівські активісти виступили проти забудови «Горіхового гаю»

Юлія Швидко

На сьогоднішній день 512 львів’ян підписали петицію проти забудови парку «Горіховий гай», який розташований по-сусідству з вулицями Куликівська, Сміливих та Околична. Цього достатньо, аби чиновники змогли почути людей та повпливати на ситуацію.

«В цьому парку вже активно ведуться обкопування зі всіх сторін і тягнуть високовольтний кабель для будівництва будинку! Дозвіл №10-03 на тимчасове порушення благоустрою для влаштування будівельного майданчику підписано чиновниками Франківської районної адміністрації», – йдеться у повідомленні.

petytsiya

Забудова парку позбавить львів’ян можливості там відпочивати, вважають активісти, які виступають проти неї.

«Півтора тижня тому помітили траншею, яку рили через парк. Ми звернулися до Франківської райадміністрації, але там не побачили жодного офіційного дозволу на забудову. Та це не означає, що будівництва не буде. Коли будівельна компанія «Авалон» обіцяла звести два двоповерхових котеджі, на тому місці виросла 12-поверхівка, – розповідає LMN мешканка цього району, член Української Галицької партії Ольга Козлова. – Я тут живу з 9 років. Відтоді бачу, як з різних сторін по шматку зменшують парк. Але там багато молодих людей, які займаються спортом. Це єдине місце, де є маленький шматочок повітря без машин, для підлітків, що займаються велофрістайлом. Скільки зусиль витратили для побудови цих гірок. Це парк для мам з маленькими дітками та візочками. Невже потрібно знищити все?»

Ольга Козлова увійшла до складу ініціативної групи, яка виступає проти забудови «Горіхового гаю». Каже, що її учасники будуть перешкоджати незаконному будівництву. Дивується, чому немає реакції від ЛКП «Зелений Львів».

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини