Незаконно приватизованими ділянками Брюховицького лісу заволоділа родина підсанкційного львівського митника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Незаконно приватизованими ділянками Брюховицького лісу заволоділа родина підсанкційного львівського митника
02 Червня, 13:19

Незаконно приватизованими ділянками Брюховицького лісу заволоділа родина підсанкційного львівського митника

Лісові ділянки  у Брюховичах, за фактом незаконного відчуження щодо яких відкрито кримінальне провадження, опинилися у власності Тараса Гнідця, Мар’яни Бокало та Василя Бокало. Останні є дітьми «відомого» митника з Львівщини Івана Бокала, який у квітні цього року потрапив під санкції РНБО щодо людей, яких підозрюють у контрабанді, – пише ДІЛО.

Ділянки розташовані у Брюховичах по вул. Музейній. Раніше ці землі належали ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр». Територія що опинились у приватній власності вищевказаних осіб сформована частково з ділянок по вул. Музейна 16, які Брюховицька селищна рада рішенням 16 сесії N329 від 04.05.2017 року надала у власність декільком фізичним особам під індивідуальне дачне будівництво, а також шести інших ділянок, які впродовж 2020 року у незаконний спосіб з’явились у лісі стараннями махінаторів.

Для заплутування слідів оборудки, усі ділянки по декілька раз перепродували, їх межі неодноразово змінювали шляхом поділу чи то об’єднання, про що свідчать архівні дані кадастрової карти.

Компанія, яка розробляла проектну документацію по цій скандальній території ТОВ «Галгеокадастр». До Державного земельного кадастру відомості по цих ділянках вносила Державний кадастровий реєстратор Оксана Павлів.

Бенефеціаром ТОВ «Галгеокадастр» є Галина Кічура, яка раніше працювала головним спеціалістом у відділі Держгеокадастру у м. Львів. Як повідомляють джерела ІП «Діло» роботу цієї компанії курує особисто Андрій Бережницький, начальник відділу Держгеокадастру у Львові.

Журналістам ІП «Діло» також вдалося з’ясувати, що у цьому ж районі Брюхович, неподалік від вулиці Музейна, також володіють земельними ділянками Бокало Ганна та Гнідець Ярослав. Чи пов’язані ці особи родинними зв’язками із фігурантами справи по вул. Музейній редакція ІП «Діло» з’ясує найближчим часом.

 

Відео