Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Незаконно відшкодовували ПДВ і продавали інформацію: у Львові затримали податківців
28 Жовтня, 14:00

Незаконно відшкодовували ПДВ і продавали інформацію: у Львові затримали податківців

Правоохоронці викрили групу посадовців Державної податкової служби у Львівській області, які заробляли на незаконному відшкодуванні ПДВ та продажі конфіденційної інформації. За скоєне їм загрожує до 10 років в’язниці з конфіскацією майна. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

«Зокрема, встановлено, що два товариства шляхом проведення фіктивних операцій з купівлі тютюнових виробів та об’єкту нерухомого майна сформували податковий кредит на суму 66 млн, який у подальшому було відшкодовано в повному обсязі», – йдеться в повідомленні.

Також в ході слідства встановили, що податківці продавали інформацію щодо обсягів імпорту, експорту товарів, клієнтської бази, цін на товари та інших конфіденційних відомостей, які зберігаються у базах даних податкової. Такі послуги податківці оцінювали в розмірі від 150 до 1500 доларів США.

«У ході проведення слідчих та негласних слідчих дій, задокументовано факт вимагання старшим державним інспектором ГУ ДПС у Львівській області понад 65 тисяч гривень», – додали в прокуратурі.

Прокурори обласної прокуратури спільно із працівниками УСБУ у Львівській області провели обшуки у приміщеннях ГУ ДПС у Львівській області та за дарксами реєстрації юридичних осіб і проживання підозрюваного.

 

4-2-5
5-1-4

За вчинені злочини, передбачені ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України посадовцям загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.

Схожі новини