Незрячі львів’яни вирушають у мандрівку Вінниччиною | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Незрячі львів’яни вирушають у мандрівку Вінниччиною
13 Травня, 12:04

Незрячі львів’яни вирушають у мандрівку Вінниччиною

Сьогодні група незрячих львів’ян разом з двома екскурсоводами, які володіють методикою аудіодискрипції, вирушає в 5-денну автомандрівку на Вінниччину, пише ГО “Фонд реабілітації незрячих” . За останні три роки це вже п’ята багатоденна екскурсійна автомандрівка по Україні для осіб з порушенням зору.

Мета заходу – розвиток такого напрямку реабілітації як авто мандрівки з аудіодискрипцією, які дозволяють незрячим і слабозорим людям скласти уяву про свою країну, пізнати і відчути якнайбільше історичних, архітектурних, природничих пам’яток України.

«Мандрівка, у якій беруть участь 25 осіб з інвалідністю по зору, триватиме упродовж 13 — 17 травня. За цей час львів’яни мають намір відвідати скельний монастир у Лядові, Вовче лігво поблизу Вінниці, пам’ятки Тульчина і Шаргорода, монастир у Браїлові, замок у Меджибожі і костел у Литичеві, музей-садибу Миколи Пирогова і краєзнавчий музей Вінниччини та ін. Послуги аудіодискрипції надаватимуть фахові екскурсоводи, які мають відповідні знання та досвід: завідувач „Музею Арсенал“ Тарас Процак і науковий співробітник цього ж музею Юлія Олійник. Усі вони попередньо відвідували майстер-класи з аудіодискрипції, організовані Ресурсним центром НУ „Львівська політехніка“, і складали маршрут подорожі з урахуванням інтересів та можливостей людей з порушеннями зору», — кажуть на сторінці ГО у Фейсбуці.

Фото: ГО “Фонд реабілітації незрячих”

Відео