Ні квартири, ні землі, ні власної машини: що задекларував голова Самбірського міськрайонного суду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ні квартири, ні землі, ні власної машини: що задекларував голова Самбірського міськрайонного суду
09 Червня, 18:50
logo-black

Ні квартири, ні землі, ні власної машини: що задекларував голова Самбірського міськрайонного суду

Голова Самбірського міськрайонного суду Володимир Галин задекларував за 2023 рік 1 405 187 гривень зарплати. Це приблизно 117 098 грн на місяць. Про це свідчать дані декларації оприлюднені ним на сайті Єдиного державного реєстру декларацій.

 

Об'єкти нерухомості

Сам Володимир Петрович не задекларував власного житла або земельної  ділянки. Однак його дружина Надія має у спільній власності з донькою Оленою квартиру у місті Трускавець площею 65.30 м2. Окрім того, дружина має земельну ділянку розміром 565 м2  у тому ж Трускавці, яку вона придбала у 2021 році. Вартість обох об’єктів нерухомості у декларації не вказана.

 

Транспортні засоби

Власної машини голова Самбірського міськрайонного суду не має, хоча має право їздити аж на двох, які належать Галин Ярославі та Ярошу Василю. Це зокрема, легковик Фольксваген Гольф 2010 року випуску, який родичка Галин Ярослава придбала у 2012 році. Та ще один легковик Хонда CR-V 2012 року випуску, який придбав Ярош Василь у 2019 році. Вартість обох автівок не вказана.

 

Доходи

Окрім власного доходу, Володимир Галин задекларував дохід дружини. Дружина Надія за роботу у санаторії Арніка, що у Трускавці отримала 77411 грн за рік, тобто орієнтовно 6450 грн за місяць. Окрім того, пані Надія отримала також у 2023 році пенсію у розмірі 48 400 грн, це зокрема близько 4033 грн на місяць.

 

Грошові активи

Щодо готівкових коштів, то голова Самбірського міськрайонного суду зберігає у готівці $45000.

 

Банківські рахунки

Щодо рахунків, то у самого Володимира їх два, у  “Ощадбанку” та “Приватбанку”, а у дружини три – один у “Приватбанку” та два в “Ощадбанку”. Які суми є на цих рахунках, подружжя не вказало.

 

Довідково:

Додамо, що Галин Володимир Петрович очолює Самбірський міськрайонний суд з квітня 2005 року.  

Нагадаємо, що у вересні 2020 року zaxid.net опублікували розслідування про те, що Самбірський суд виправдовує нетверезих водіїв з фальшивими довідками. Тоді у голови Самбірського міськрайонного суду Володимира Галина знайшли десять таких справ, а в однієї із трьох інших суддів Ганни Карнасевич – аж 27. Пізніше у березні 2021 року Самбірських суддів покарали за систематичне виправдання водіїв. Голові Самбірського суду Володимиру Галину оголосили попередження (це найменше дисциплінарне покарання для суддів), а Ганну Карнасевич на місяць позбавили доплати до зарплати.

User Image
Вікторія Васильченко
Відео