Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Нічого ж не робиться. Блокада тільки посилюється»: Путін про заяви Зеленського
23 Червня, 09:09

«Нічого ж не робиться. Блокада тільки посилюється»: Путін про заяви Зеленського

Президент Росії Володимир Путін розкритикував заяви президента Володимира Зеленського щодо Донбасу.

Про це він заявив під час прямої лінії.

«Він талановита людина. Пам’ятаю виступи на КВК у Москві десь в 2000-их роках. Все це було талановито і смішно. Але те, що ми зараз бачили, багатодітну сім’ю з Донбаса, не смішно. Це не комедія, це трагедія. І якщо він вже опинився у тому місці, де він опинився – став головою держави, то треба ці проблеми вирішувати. Тим більше, що під час виборчої кампанії він неодноразово про це говорив і зробив це ядром своєї виборчої кампанії.

 

А зараз, що відбувається. Будучи за кордоном, в Парижі, він заявив, що не збирається говорити з сепаратистами. Тобто з представниками цих невизнаних республік. А як тоді вирішувати цю проблему? В сучасній історії немає жодного прикладу, коли конфлікти такого роду вирішувалися без прямого діалогу між конфліктуючими сторонами.

 

А говорилося під час передвиборчої кампанії, що вони зупиняться. Говорилося, що буде припинена блокада – пряме порушення Мінських домовленостей, яке говорить про те, що слід відновити господарські зв’язки “ЛНР” і “ДНР” з усією економікою України. Нічого ж не робиться. Блокада тільки посилюється. Нічого не відбувається», – сказав Путін.

 

Фото: UkrSpace

Схожі новини