Нічим більше не хворіла: на Прикарпатті від коронавірусу померла молода дівчина | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Нічим більше не хворіла: на Прикарпатті від коронавірусу померла молода дівчина
13 Травня, 17:54
logo-black

Нічим більше не хворіла: на Прикарпатті від коронавірусу померла молода дівчина

Сьогодні в Центральній міській лікарні Івано-Франківська померла 19-річна дівчина. Більше місяця тому у неї виявили коронавірус. Спочатку хвора лікувалась вдома, була постійно на зв’язку із сімейним лікарем, та потім їй різко погіршало. Дівчина стала наймолодшою жертвою коронавірусу в області.

«Ця ніч була трагічна для нас. В Центральній міській клінічній лікарні від коронавірусу померла 19-річна дівчина. Нічим не хворіла…На жаль, її не змогли врятувати», – повідомив зранку Руслан Марцинків, мер Івано-Франківська.

Відомо, що дівчина захворіла ще 7 квітня. Спочатку її стан не потребував госпіталізації. Вона лікувалась вдома. Але 29 квітня дівчині стало зле.

«Стан хворої погіршився, 3 травня її госпіталізували в Центральну міську клінічну лікарю, лікарі надавали їй допомогу. 8 травня перевели на апарат ШВЛ. 12 травня уже була легенева недостатність, двічі зупинялось серце», – каже на брифінгу очільник Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Вчора у дівчини був надважкий стан. Медики вирішували питання про можливість інтубації пацієнтки. На жаль, врятувати хвору не вдалося, вона померла над ранок.

Нагадаємо, на Прикарпатті з початку карантину уже зареєстрували 63 летальних випадки. Всього в області підтвердили 1144 випадків. На вихідних від коронавірусу помер головний лікар Івано-Франківської станції невідкладної швидкої медичної допомоги Ігор Ковалюк.

 

Відео