Нідерланди висловили занепокоєння звільненням свідка у справі MH17 Цемаха | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Нідерланди висловили занепокоєння звільненням свідка у справі MH17 Цемаха
05 Вересня, 21:12

Нідерланди висловили занепокоєння звільненням свідка у справі MH17 Цемаха

Президент Росії Володимир Путін на засіданні Східного економічного форуму у Владивостоці заявив про фіналізацію переговорів про обмін ув’язненими з Україною.

«Нам досить складно було приймати рішення щодо конкретних людей. Але виходячи з міркувань гуманності, ми підходимо до фіналізації переговорів, які ми ведемо з офіційною владою. Думаю, найближчим часом це стане відомо. Я думаю, що він буде таким, досить великим, масштабним і це вже було б хорошим кроком вперед в сторону нормалізації», – заявив Путін.

Міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок заявив, що перебуває у тісному контакті з українською владою з приводу звільнення українським судом з-під варти колишнього бойовика “ДНР” Володимира Цемаха.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на нідерландський портал Nieuws.

«Ми перебуваємо в курсі справ. Повідомлення з Києва викликають багато питань», – заявив Блок.

Зазначається, що Цемах, буде частиною обміну полоненими.

Поруч з тим, У міжнародній Спільній слідчій групі (JIT), яка займається розслідуванням справи MH17, заявили, що Цемах є “цікавою для слідства людиною”.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Ми хотіли з ним поговорити, а тепер це буде складно. Хотілося б, що він залишався в Україні, щоб ми могли з ним поговорити. Це не означає, що розслідування справи MH17 буде зупинене, воно триватиме. Але нам шкода, якщо ми не зможемо з ним поговорити. Це рішення України, рішення українського суду, тому я не можу його коментувати», – пояснила речниця міжнародної Спільної слідчої групи (JIT) Брехтьє ван де Мосдейк.

 

Фото: Радіо Свобода

Відео