“Ніхто із чиновників до них жодного разу не приїжджав”: у Львові зустрілись із людьми з вадами слуху | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Ніхто із чиновників до них жодного разу не приїжджав”: у Львові зустрілись із людьми з вадами слуху
13 Серпня, 18:53

“Ніхто із чиновників до них жодного разу не приїжджав”: у Львові зустрілись із людьми з вадами слуху

Сьогодні, 13 серпня,  з львів’янами, які мають вади слуху, зустрілись активісти  Української Галицької Партії Ігор Дякович та Юрій Дзева. Зустріч ініціювали мешканці вулиці Хвильового, де в одному будинку проживає орієнтовно третина людей з інвалідністю.

“Люди довідались, що Львівській міській раді я чи не єдиний депутат, який займається проблемами людей з інвалідністю.  Зазвичай, їхні побутові проблеми мало кого цікавлять. А людей, які спілкуються мовою жестів, ще й ніхто “не чує”. Ми запросили на зустріч сурдоперекладача. Громаду болить, що до них ніхто із чиновників жодного разу не приїжджав. Але найбільша біда у тому, що навіть не можуть поскаржитися. Фізично”, – розповідає депутат УГП у міськраді Ігор Дякович.

Люди з вадами слуху розповіли про численні побутові проблеми: стару електропроводку, через яку вже навіть  виникала пожежа; про дах, який протікає; про старі водо- і каналізаційні труби та аварійний ліфт.

“Не просто поговорили, а домовились, як діяти. Через депутатські звернення від імені Ігоря Дяковича у міську раду будемо робити життя цих людей комфортнішим”, – додає Юрій Дева.

Про конкретні результати вирішили поговорити у вересні з тією ж громадою, у такому ж форматі. 

Відео