Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Ніколи не відмовляв в допомозі»: на Миколаївщині батько спересердя убив сина
20 Березня, 17:08
logo-black

«Ніколи не відмовляв в допомозі»: на Миколаївщині батько спересердя убив сина

Вікторія Ничта

Учора, 19 березня, жахлива трагедія трапилася у селі Розвадів на Миколаївщині. Батько, у стані алкогольного сп’яніння, зарізав 36-річного сина.

«Про злочин нас повідомила дружина потерпілого, – каже начальник Миколаївського відділення поліції Андрій Береза. – Розповіла, що її чоловік готував собі обід у літній кухні. Батько прийшов напідпитку, у них почався словесний конфлікт. Під час сварки батько схопив ножа і вдарив ним сина у груди. На жаль, лезо пройшло між ребрами і поцілило просто в серце молодого чоловіка. Той помер на місці».

Односельці кажуть, чоловік – абсолютно не конфліктний, не зловживав спиртними напоями. Ніколи не відмовляв в допомозі сусідам та знайомим.

«До трагедії чоловіки збиралися разом їхати на заробітки у Польщу. Коли чолов’яга зрозумів, що накоїв, – продовжує Андрій Береза, – вирішив вкоротити собі віку і побіг на стрих, щоб повіситися. Були б наші патрульні запізнилися бодай на 5 хвилин, то, мабуть, вже б його не врятували. Що чоловіка змусило схопитися за ніж, ще наразі не відомо. Але я завжди кажу, що спонтанні злочини – найстрашніші, бо їх неможливо спрогнозувати».

У покійного залишилася неповнолітня донька.

Схожі новини