Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Ніколи не зможемо забути і пробачити”, – Зеленський про Голодомор
23 Листопада, 17:49

“Ніколи не зможемо забути і пробачити”, – Зеленський про Голодомор

Сьогодні, 23 листопада,  на акції вшанування пам’яті жертв Голодомору в Києві, Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна ніколи не зможе забути і пробачити злочин Голодомору, винуватцем якого був сталінський режим, передає “Українська правда”.

“Згідно з різними дослідженнями, від Голодомору 1932-33 років померло від 4 до 8 мільйонів українців. Ці втрати співставні з нашими втратами у Другій світовій війні. Ми українці і нам усе до снаги, але є дві речі, яких ми ніколи не зможемо –  забути і пробачити, – каже Зеленський. –  Величезний об’єм доказів все одно не дає ані розуму, ані серцю відповіді на просте питання – за що? Як взагалі може з’явитися думка знищити цілий народ? Як можна забрати у людей останню крихту хліба, а з нею останню крихту надії? Надії, що ти або хоча б твої діти доживуть до наступного ранку”.

На акції також були присутні спікер ВР Дмитро Разумков, прем’єр Олексій Гончарук, перша леді Олена Зеленська, митрополит Православної церкви України Епіфаній.

Після промови Зеленський оголосив загальнонаціональну хвилину мовчання, після чого учасники акції поклали свічки пам’яті до меморіалу жертв Голодомору.

Фото: Укрінформ.

Схожі новини