Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Не мали інших хвороб, молоді та дужі»: на Буковині попрощались з двома рідними братами
21 Квітня, 18:56
logo-black

«Не мали інших хвороб, молоді та дужі»: на Буковині попрощались з двома рідними братами

В селі Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області сьогодні похоронили двох братів – 19-річного Андрія та 24-річного Івана Фрунзе. Хлопці потрапили до районної лікарні із підозрою на коронавірусну інфекцію. Обидва мали високу температуру, двобічну пневмонію. На Великдень помер молодший брат, старшого не стало сьогодні.

Відомо, що хлопці могли підхопити недугу у свого найстаршого брата. У нього був діагностований коронавірус і він один із перших, хто одужав від цієї хворобив в регіоні. Після нього захворів середній брат. Але до медзакладу зразу не звернувся. Майже тиждень лікувався вдома. Коли звернувся до лікарні, хвороба вже була досить запущена.

«Це були такі хлопці, що досі ніхто не може прийти до тями, не віриться, що їх могло не стати. Здорові, молоді, дужі. З  порядної і працьовитої віруючої сім’ї. Старший Іван захворів ще 10 квітня, молодший – 17-го. Іван був у важкому стані, перебував на ШВЛ. В Андрія хвороба якось розвинулась ще інтенсивніше, його не стало менше ніж за тиждень. Сьогодні в старшого підтвердили коронавірус, – каже LMN телефоном голова Чудейської ОТГ Анатолій Піцул. – Говорять, що ця недуга молодих не вражає. Виявляється, не так, хлопці нічим не хворіли, не мали жодних супутніх захворювань. І вони просто згоріли за кілька днів. В це дуже важко повірити, неможливо оговтатись».

Похорон Андрія Фрунза був запланований на сьогодні. Та поки організовували церемонію, стало відомо про смерть ще й старшого брата.

6976f946-b2cb-483d-915d-e4ca359d0ca6
1587477031_93990989_540292406922739_6806220711032520704_n

«Хоронили обох одразу на кладовищі. До церкви не несли. Був священник. Прийшли і люди. Дотримувались дистанції, кожен мав засоби захисту. А не прийти неможливо було. Цих хлопців любили в селі. Ніхто слова поганого про них сказати не міг. Обоє аймалися будівництвом. Старший мав скоро одружитися. Це такий біль і сум для села, що неможливо передати», – додає голова.

На похороні були присутні мати та одужавший старший брат покійних. Батько та бабуся зараз також у лікарні. У них теж підозрюють коронавірус. І вони обоє у важкому стані.

Смерть братів не перша в селі Їжівці Сторожинецького району. 12 квітня тут померла 75-річна жінка.

ФОТО: Молодий Буковинець

  • 0
  • 44306
Схожі новини