Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Німця, який називав себе «Ісусом Христом» та роздавав гроші львів’янам, депортували  з України
28 Серпня, 17:53

Німця, який називав себе «Ісусом Христом» та роздавав гроші львів’янам, депортували з України

Ввечері у четвер, 27 серпня, СБУ спільно з поліцією депортували з України громадянина Німеччини Дениса Барона, що роздавав гроші у центрі Львова, називаючи себе «Ісусом Христом» та «посланником Бога». Про це пише “Захід.нет”. Провокатору заборонили в’їзд до України на три роки. Раніше Денис Барон був помічений у провокаціях на території Німеччини, де він закликав до виходу Німеччини з ЄС і НАТО, а також до тіснішої співпраці з Росією.

«Спочатку він позиціонував себе, як пастор невизнаної релігійної організації, проводив на Львівщині заходи. Сприяв і вчиняв дії спрямовані на посилення серед певних груп населення настроїв, які призводили до почуття ворожнечі та релігійного розпалу», – розповіла речниця СБУ Львівщини Роксолана Яворська.

Денис Барон також закликав до повалення конституційного ладу і об’єднання України, Росії та Білорусі в одну державу, що суперечить державній безпеці. В результаті йому заборонили в’їзд до України на три роки і депортували у Польщу.

Уже після депортації Денис Барон записав кілька відео, на яких, зокрема, показав свій закордонний паспорт з позначкою, що термін його тимчасового перебування в Україні скоротили до 28 серпня.
Нагадаємо, що Денис Барон роздавав гроші у центрі Львова протягом 23-24 серпня, та заявляв, що сучасна церква забирає в людей гроші, а він посланник Бога і прийшов, щоб людям їх давати. Заявляв, що він є мільярдером, продав свій бізнес і приїхав з Німеччини, щоб допомагати українцям.

Схожі новини