Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Ніякого “разслабону” не помічаю»: Разумков про навчання у Трускавці
01 Серпня, 07:35

«Ніякого “разслабону” не помічаю»: Разумков про навчання у Трускавці

Лідер партии “Слуга народу” Дмитро Разумков запевняє, що під час навчання в Трускавці в нардепів часу на відпочинок не залишається.

Про це він сказав журналістам “Української правди” у Трускавці.

«Тут є ряд завдань, які ми ставимо. Навчання. Люди вчаться, і це видно. Ніякого “разслабону” не помічаю. Графік більш ніж щільний. Я впевнений, що це не останній наш семінар. Які будуть інші, подивимося. Можливо якщо б вони вчилися, то не залишали за собою ті показники, які є.

 

Друге завдання, яке ми поставили, – формування команди. Не було в історії країни такий великий фракції, яка за такий короткий проміжок часу набрала б таку велику кількість “багнетів”, в хорошому сенсі цього слова. Я впевнений, що через тиждень всі всіх знатимуть. І по імені, і в обличчя.

 

Навчаються десь 265-270. До нас, припустимо, не потрапив Руслан Стефанчук. Він – в Києві. Займається діяльністю в якості представника президента у Верховній Раді. Якщо говорити з обраних народних депутатів, то не приїхали максимум 4 людини. Ми запросили ще тих, хто далі є в списку, але поки знаходиться в резерві. На той випадок, якщо хтось із обраних депутатів піде потім у виконавчу владу», – розповів Разумков.

 

Фото: Обозреватель

Схожі новини