Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
НМТ абітурієнти складатимуть онлайн, але у визначених центрах тестування
25 Травня, 12:12

НМТ абітурієнти складатимуть онлайн, але у визначених центрах тестування

Цьогоріч абітурієнти складатимуть спрощене зовнішнє незалежне оцінювання онлайн, однак за фізичної присутності у центрі тестування. Про це сьогодні, 25 травня, розповів освітній омбудсмен Сергій Горбачов, пише Українська правда.

За його словами, усі центри для проходження національного мультипредметного тесту будуть забезпечені спеціальним обладнанням.

“Тобто НМТ відбуватиметься онлайн, але за фізичної присутності абітурієнта у центрі тестування. Там також буде інструктор і спеціально налаштовані комп’ютери, під’єднані до мережі Українського центру оцінювання якості освіти”, – резюмував Горбачов.

Він додав, що випускники можуть самостійно вирішувати, як розподілити 120 хвилин, що надаються для виконання тесту.

“Відмінність цього тесту від класичного ЗНО полягає в тому, що це тестування не передбачає відкритих відповідей. Тобто там не буде зв’язного висловлювання, а лише відповіді на конкретні запитання, які поставлені в тестах”, – підкреслив освітній омбудсмен.

Нагадаємо, цього року випускники в Україні замість класичного ЗНО складатимуть національний мультипредметний тест з трьох предметів: української мови, математики та історії України.

До того ж, учні, яким довелося тимчасово виїхати до Європи, можуть скласти НМТ там.

Схожі новини