Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нобелівські лауреати прочитають лекції для львівської молоді
04 Травня, 19:02

Нобелівські лауреати прочитають лекції для львівської молоді

В умовах загарбницької війни росії проти нашої держави значна частина громадян перебувають на заході України. Більшість  з них мешкають у Львівській області, зокрема – понад 70 тисяч дітей. Тому, Мала Академія наук спільно із Львівською ОВА готують низку проєктів для активного дозвілля та навчання молоді. Які це проєкти – розповіли сьогодні під час брифінгу.

«Понад 200 Нобелівських лауреатів підписали лист на підтримку України і ми попросили їх ще прочитати лекції для школярів, студентів, із графіком можна ознайомитись на сайті МАН. Близько 40 лауреатів уже зголосились.  Це унікальна нагода, адже, як відомо, Нобелівський лауреат читає лекцію при врученні премії або ж за пристойну суму коштів. Тому дуже хочемо, щоб молодь збагатилася новими знаннями», – Додав Президент Малої академії наук України.

Окрім того, він наголосив, що у планах відкриття Музею математики в Києві,  а також, за сприяння Посольства України у Великобританії, надрукують книги МАН, які розповсюдять серед дітей-переселенців з України.

 

Схожі новини