«Нова, химерна епоха»: Парубій прокоментував відкриття проти нього кримінального провадження | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Нова, химерна епоха»: Парубій прокоментував відкриття проти нього кримінального провадження
23 Вересня, 21:33

«Нова, химерна епоха»: Парубій прокоментував відкриття проти нього кримінального провадження

Екс-спікер Верховної Ради Андрій Парубій прокоментував кримінальне провадження про ніби-то створення ним озброєних угруповань для масових заворушень 2 травня 2014 року в Одесі.

Про це Парубій у Facebook.

«ДБР відкрило проти мене кримінальне провадження. За організацію захисту Одеси весною 2014-го. Щоправда, у своєму листі ДБР це називає «масовими заворушеннями».

 

От такий документ. Але, насправді, не здивував. От що здивувало, так те, що у тексті не було (поки що) формулювань про «організацію, координацію і здійснення Парубієм державного перевороту під кодовими назвами «Майдан», «Революція Гідності»», про «незаконне усунення від влади законно обраного президента Януковича», про «захоплення влади організованою злочинною групою», про «злочинну протидію державній політиці реінтеграції України у єдиний простір з братньою Російською Федерацією» і т.д. Хоча, це вже досить виразно прочитується між рядками. Але відчайдушна протидія української влади і громадянського суспільства гібридному захопленню путінською Росією всього нашого південного сходу — восьми українських областей, через захоплення влади проросійськими силами у обласних центрах, зокрема, і в Одесі — тут вже класифікується однозначно — як «факт створення і координування Парубієм А.В. громадських озброєних угрупувань з метою вчинення масових заворушень 02.05.2014 на території м.Одеси.» У документі ДБР це вже стверджується як ФАКТ. Дійсно — нова, химерна епоха…

 

Але, щодо всього цього задзеркального абсурду маю сказати наступне: як і на Майдані, як і в АТО, як і під час захисту наших південних областей, зупиняючи «русскую весну», я робив все можливе для захисту України. Так як і все своє життя, як і усі ці роки війни. І так буду робити і надалі. Це знають мої друзі і соратники. І хай це завжди пам‘ятають вороги України», – написав Парубій.

 

Фото: Liga

Відео