Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нова очільниця МОЗ розповіла про пріоритети наступних змін в охороні здоров’я
05 Вересня, 07:54

Нова очільниця МОЗ розповіла про пріоритети наступних змін в охороні здоров’я

Нова очільниця Міністерства охорони здоров’я Зоряна Скалецька на прес-конференції перерахувала пріоритетні напрямки робити відомства.

«Питання епідемій та розробка порядку реагування на інфекційні спалахи. Дуже добре пропрацьовано попереднім урядом питання вакцинації, але стоїть питання вакцинування дорослих.

 

Медичні протоколи.

 

Доступні ліки. Будемо розбиратися. Є переведені гроші на ліки за 2018-2019 рік.

 

Екстрена медична допомога та відділення інтенсивної терапії. З міністром інфраструктури відпрацьовуватимемо питання доріг, які важливі для екстреної меддопомоги.

 

Трансплантологія. Робимо все, щоб підготувати і не відтерміновувати закон. Якщо не буде жодних бажаючих нам перешкоджати.

 

Високотехнологічна меддопомога.

 

Зростання тривалості життя та народжуваності в Україні.

 

Інклюзивність. Фахівці в МОЗ є, будемо переходити від планів до конкретних наказів і постанов», – пообіцяла очільниця відомства.

Також міністр розповіла про ситуацію з іншими аспектами реформи.

«Щоб запустити вторинку в 2020 році за гарант пакетом багато не зроблено. Ще не все населення України покрите первинкою, тобто не всі українці підписали декларації з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. Лише 28 мільйонів осіб мають такі декларації. Необхідно відпрацювати всі механізми, аби не 28 млн лише мали доступ до лікаря первинки», – пояснила Скалецька.

 

Фото: Главком

Схожі новини