Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нова пошта анонсувала власні авіапольоти у квітні 2022 року
27 Грудня, 18:47

Нова пошта анонсувала власні авіапольоти у квітні 2022 року

Supernova Airlines планує розпочати польоти у квітні 2022 року.

Тоді компанія сподівається отримати сертифікат експлуатанта, який дозволить авіаперевізнику Нової пошти розпочати роботу.

Компанія повідомляє, що на початку Supernova Airlines складатиметься з двох літаків. Перше повітряне судно вже отримали, зараз ведуть переговори про отримання другого.

Тип літака поки не називають. Проте у швейцарському виданні для авіаційних фахівців повідомляють, що йдеться про вантажну версію вузькофюзеляжного літака Boeing 757-200. Він може літати на далеку відстань без проміжних посадок на дозаправку.

Після отримання сертифіката експлуатанта Supernova Airlines почне оформляти дозволи для польотів до Європи, США та Китаю.

Початкова маршрутна мережа включатиме напрями на Близькому Сході, далі до неї включатимуть міста Європи.

“Основними напрямками Supernova Airlines стануть США та Китай. Ми розраховуємо почати польоти туди в серпні 2022 року”, – розповіли у компанії.

1 жовтня 2021 року  “Нова пошта” зареєструвала дочірню компанію та внесла до статутного капіталу 70 млн грн. Вона підпорядковуватиметься компанії “Нова пошта Глобал”, яка відповідальна за міжнародну доставку.

Базові аеропорти розташовуватимуться у Борисполі та Львові, оскільки там розташовані й центральні сортувальні станції підрозділу “Нова пошта Глобал”.

Гендиректором Supernova Airlines став Ярослав Красножон. До цього він очолював авіакомпанію із турецькими інвестиціями Atlasjet Ukraine.

Новий авіаперевізник обслуговуватиме лише міжнародні рейси та не здійснюватиме рейси по Україні.

За допомогою власної авіакомпанії Нова пошта хоче зберегти швидкість доставки при зростанні кількості посилок. Наразі компанія користується послугами сторонніх авіакомпаній.

Схожі новини