Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Нова Пошта» разом із ДСНС розробляє роботів-саперів
17 Серпня, 19:22

«Нова Пошта» разом із ДСНС розробляє роботів-саперів

В Україні розпочали розробку роботів-саперів для розмінування водойм та для суші. Вони зможуть не лише знаходити міни, а й знешкоджувати їх. Це допоможе пришвидшити розмінування всієї території України та збереже життя наших піротехніків. Займаються цим рятувальники та «Нова пошта». Про це повідомили у пресслужбі компанії.

«Україна нині – одна з найзамінованіших країн у світі. Близько 200 тисяч квадратних кілометрів, а це майже третина території держави, потребують розмінування. Найшвидше це можуть зробити роботи. А ми у Новій пошті накопичили чималий досвід у сфері роботизації. Разом із українськими стартапами й власною R&D командою ми розробили та впровадили вже три моделі роботів на своїх потужностях. Тепер ми використаємо цю експертизу у спільному проєкті з рятувальниками, щоб допомогти швидше повернути Україну до безпечного життя», — сказав Олексій Тараненко,  директор з розвитку «Нової пошти».

У ДСНС визначили основні вимоги до таких роботів, а Нова пошта взяла на себе відповідальність за технічний напрям, а також за пошук та залучення партнерів. У планах компаній розробити та забезпечити розрахунки піротехніків щонайменше по 20 роботів кожного типу.

Схожі новини