Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нове перехоплення: військові рф в Україні готують плани втечі
07 Червня, 16:20

Нове перехоплення: військові рф в Україні готують плани втечі

Військовий з Калінінграда скаржиться, що його підрозділ не виводять із зони бойових дій та не надають навіть відпустки.

Він збирається писати рапорт на звільнення, оскільки відмовляється надалі знаходитись в зоні бойових дій, відповідне аудіоперехоплення оприлюднило ГУР МОУ.

За інформацією ГУР, російський військовий пояснює, що офіційно є тільки два варіанти покинути службу: або замінювати особовий склад будуть тільки частково, або ж взагалі залишать ще на три місяці, а можливо й довше. Між тим, йому відверто страшно воювати далі через постійні обстріли та загрозу життю. Військовим не надають навіть відпусток, оскільки розуміють, що назад більшість не повернеться.

«Ми вже більше сюди не поїдемо. Тому що наше командування вже не хоче більше сюди їхати. Командир сказав, що більше калінінградські війська сюди їздити не будуть», — каже росіянин.

росіянин пояснює, що у нього та його співслужбовців готовий план втечі.

«Зараз 10 людей та «Урал» готується, типу на поготові. У випадку будь-якої хріні, одразу в «Уралі» вискочити і їхати в бік Білгорода. Там вже і каністру солярки набрали, поставили в кузов. Я з ними поговорив, мене по дорозі підхоплять. Вони вважатимуть це диверсією. У нас он хлопчина, сержант, звідси змотався на відібраній в укропів машині. Перетнув кордон, здав автомат, броню, приїхав додому. А на нього навіть справу завести не можуть».

Схожі новини