Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Нові обличчя кордону» на Мостищині щомісяця будуть отримувати 13 тисяч гривень
25 Січня, 13:02

«Нові обличчя кордону» на Мостищині щомісяця будуть отримувати 13 тисяч гривень

Сьогодні – останній день реєстрації кандидатів для участі в черговому етапі конкурсу «Нове обличчя кордону». У ньому можуть взяти участь усі, хто хоче працювати прикордонником у підрозділі «Шегині» на Мостищині, повідомляють у Держприкордонслужбі.

«Хто бажає долучитися до команди професіоналів, має можливість відслідковувати інформацію про проект і чергові етапи набору. На сьогодні сервісом анкетування скористалось 900 осіб, 70 відсотків з яких – цивільна молодь»,  – кажуть у прес-центрі Держприкордонслужби.

Цивільним молодим людям пропонують посади сержантського складу. У конкурсі також беруть участь військовослужбовці – змагаються за посади офіцерського складу.

« Щасливчики, які пройдуть основний відбір, опановуватимуть прикордонну справу на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України. Вони отримають професійну підготовку за міжнародними стандартами. Їм забезпечимо кар’єрне зростання, зарплату від 13 тисяч гривень та якісне медичне обслуговування», – додали у Держприкордонслужбі.

Такі конкурси проводять у підрозділах «Шегині», «Пархоменкове», «Римачі», «Харків», «Одеса-авіа», «Дніпро-авіа» та ОКПП «Київ».

Схожі новини