Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Новопризначений керівник митниці Максим Нефьодов хоче побороти контрабанду
06 Липня, 17:37
logo-black

Новопризначений керівник митниці Максим Нефьодов хоче побороти контрабанду

 

Наталія Павлишин

 

Побороти контрабанду — таке першочергове завдання бачить президент України Володимир Зеленський на Львівщині. Про це він заявив сьогодні, 6 липня, під час зустрічі з представниками політики, науки та громади у Львівському університеті ім. І. Франка під час представлення новогго очільника Львівської облдержадміністрації.

Новопризначений керівник Державної митної служби України Максим Нефьодов заявив, що вже з 15 липня створюватиме Державну митну службу абсолютно нового класу.

 

«Чотири з половиною роки тому я прийшов після Майдану, щоб змінювати країну. І, мені здається, я довів, що жоден, хто намагався зі мною «домовитися» — не домовилася. Також я довів: можна працювати так, як ми мріяли, стоячи на Майдані — державний чиновник може бути не лише чесним, а й ефективним. Хочу, щоб словосполучення «український митник» звучало гордо, асоціювалося з гідними зарплатою, умовами праці та службою українському народу, а не з «мерседесами» і маєтками», — підкреслив очільник митниці Нефьодов.

 

Він також звернувся до представників бізнесу, пообіцявши, що вони можуть покластися на владу.

 

«Розумію, що ви не довіряєте владі, яка за 27 років незалежності вас розчаровувала. Та зараз ми хочемо бути вашими союзниками. Ви можете розраховувати на нашу допомогу, а натомість ми хочемо розраховувати і на вас, тому що у цій боротьбі не можна перемогти окремо, а лише зазнати поразки», — додав Максим Нефьодов.

 

Голова Митної служби додав, що вже за рік запрацює «електронна митниця». І для цього є достатнє фінансування від західних партнерів, які реалізовуватимуть цей проект за підтримки українських спеціалістів.

 

«Нам знадобився приблизно рік для того, щоб побудувати й розгорнути систему державних закупівель ProZorro. Приблизно стільки ж пішло на створення системи ProZorro.Продажі, через яку проходить приватизація, розподіл ліцензій. І мені здається, що такі ж терміни реальні для розгортання «електронної митниці», — підкреслив Нефьодов.

 

Фото: LMN

Схожі новини