Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Новорозділець у церкві порізав вени: страждав через розлуку з коханою
22 Квітня, 10:44
logo-black

Новорозділець у церкві порізав вени: страждав через розлуку з коханою

Юлія Швидко

Вчора об 11 год дня у новороздільській церкві Різдва Пресвятої Богородиці 23-річний чоловік розбитою пляшкою порізав собі вени. Священики, які у той час сповідали та причащали парафіян, викликали «швидку». Лікарі йому зашили нанесені рани. Зараз його фізичному здоров’ю нічого не загрожує.

«Цей чоловік раніше не приходив у нашу церкву. Лише один раз, напередодні Вербної неділі, зайшов. Якось дивно поводився, – розповідає LMN парафіянка церкви Різдва Пресвятої Богородиці Віра, мешканка Нового Роздолу. – У нашому храмі у неділю Службу правлять тричі. 15 хвилин перед тим одна відправа закінчила, інша ще не почалася. Людей було небагато, лише ті, що до Сповіді йшли. Раптом цей чоловік підійшов до іконостасу. У руці тримав розбиту пляшку. З голови та рук текла кров. Викликали поліцію та «швидку». Очевидці розповідали поліцейським, що перший поріз він зробив ще на вулиці. Себе вбивати продовжив у церкві».

Мама молодика розповіла, що він страждав через розлуку з коханою дівчиною. Через хвилювання не спав 5 ночей.

«Люди, що були у церкві, дуже злякалися. Священики намагалися усіх заспокоїти. Також розмовляли з цим дивним чоловіком. Але він не хотів йти на контакт», – додає Віра.

Фото6 ілюстративне

Схожі новини