Новояворівськ має надію на гарячу воду та опалення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Новояворівськ має надію на гарячу воду та опалення
11 Жовтня, 12:22

Новояворівськ має надію на гарячу воду та опалення

Міська ТЕЦ отримала нового управителя

Понад 30 тисяч мешканців Новояворівська чекають на гарячу воду та опалення. У місті виникли серйозна проблема – активи компанії, яка постачала теплу воду, арештували.

Усе майно передали в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, повідомляє Zaxid.net.

Йшлось про те, що ще у січні у НАБУ розповіли про злочинну схему заволодіння 300 млн м3 природного газу на суму понад 1,4 млрд грн, в якій фігурують ТОВ «Енергія-Новий Розділ», ТОВ «Енергія-Новояворівськ» та ТОВ «Енергія». належать братам Дубневичам.

Іншої компанії, яка б змогла її замінити, у місті нема. 2 серпня гаряче водопостачання у місті вимкнули. З того часу житлові будинки, школи та садочки не отримували теплої води.
Пощастило лише лікарні, яка має власну котельню.

9 жовтня на засіданні НКРЕКП (комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг) нарешті видали ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та теплової енергії ПП “ГарантЕнерго М”.

Ця компанія стане управителем активами попередньої ТЕЦ. Тож тепер рішення проблеми у руках нового управителя (котрий вже отримав ліцензію) і теперішніми керівниками підприємства.

Як складуться стосунки і сторін спрогнозувати важко. Директорк ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» Андрій Гнатуш написав на своїй сторінці у ФБ, що “усе стає на свої місця”.

Чому управитель без ліцензій отримує такі активи, чому НКРЕКП, який є одним з найжорсткіших регуляторів лягає під маленьке ПП і ще чому багато чому. Я чекаю управителя на будь-якому круглому столі за ретельного контролю громади та громадскості. Країна вічнозелених помідорів.

Тим часом новояворівчани вже зареєстрували на сайті Президента петицію “Про відновлення гарячого водопостачання і загрозу зриву початку опалювального сезону у м. Новояворівську”.

Вони кажуть, що припинення гарячої води вже спричинило соціальну напругу у місті. Щоправда, підписало цю петицію лише 154 людини із 25 тисяч потрібних.

Відео