Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нову багатоповерхівку знесуть через незаконність
19 Грудня, 14:10

Нову багатоповерхівку знесуть через незаконність

Вперше у Львові вдалось добитися через суд знесення незаконно побудованого будинку. Вчора Восьмий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення про знесення споруди на 7 поверхів, яка без дозволів виросла на вулиці Личаківській.

“З 2016 року займаємось цим самочинно збудованим об’єктом. Спочатку подали позов у Личаківський районний суд Львова. У 2017 році суд постановив знести. Але забудовник «Лідер-Моноліт» оскаржив рішення в обласному апеляційному суді. Справу розглядав і Верховний суд, потім Восьмий апеляційний. Він і ухвалив остаточне рішення. Зараз воно набирає силу і підлягає до виконання”, — каже керівник юридичного відділу Інспекції ДАБК у Львові Святослав Кіндратів, повідомляє Tvoemistо.tv.

Незаконна будова велась на вулиці Личаківській, 259. Там звели семиповерховий будинок розрахований на 42 квартири економ-класу. Поки тривав суд, будівництво заморозили.

Зараз після прийняття рішення суд має підготувати  виконавчий лист, далі спеціальна служба займеться його виконанням. Зносити будинок буде фірма, яка має ліцензію на відповідні роботи. Витрати спочатку візьме на себе міська влада. А після завершення виконавчого провадження виконавча служба стягне всі витрачені кошти з боржника-забудовника.

Засновником компанії “Лідер-Моноліт” зазначений львівський бізнесмен, власник «Львівського холодокомбінату» Богдан Копитко,

“Будівництво є самочинним та порушує генплан Львова. На тій ділянці раніше передбачали малоповерхову забудову”, — додає юрист.

Досі подібного у Львові не було, збудованої вже багатоповерхівки, хай і незаконно чи з порушеннями, ніхто не зносив. У таких випадках об’єкт просто заморожувався.

Схожі новини