Нову поштову марку «Zатонув чи Vтопився» погасили у Львові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Нову поштову марку «Zатонув чи Vтопився» погасили у Львові
17 Червня, 14:00

Нову поштову марку «Zатонув чи Vтопився» погасили у Львові

Сьогодні, 17 червня, у Львові відбулося урочисте спецпогашення поштової марки «Zатонув чи Vтопився». Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Зазначимо, марка матиме обмежений тираж – близько тисячі примірників. Основна її мета – подяка міжнародним партнерам, фондам та діаспорам за допомогу, яку вони надають Україні.

«Кількість наших міжнародних партнерів доволі велика. Ця марка – маленький сувенір на згадку про їхню підтримку. Якщо буде потрібне, то ми будемо працювати з додатковим тиражем цієї марки», – пояснив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Нагадаємо, першою погашеною маркою в час війни стала марка про “русскій воєнний корабель”.

«Ця марка показує іронічне ставлення до окупантів. Наші благодійники з-за кордону удостоєні пересвідчитись у незламності духу українців. Так, в Україні триває повномасштабна, але навіть у такі складні часи ми не підкорюємося противнику, а показуємо, чого він насправді вартий – піти за кораблем», – заявив керівник Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Євген Савчук.

Дизайн марки розробила студентка третього курсу Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури Олександра Кузьменко.

Відео