Нову сторінку футбольної історії Яворова тепер творить ФК «Корміл» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Нову сторінку футбольної історії Яворова тепер творить ФК «Корміл»
07 Березня, 18:52

Нову сторінку футбольної історії Яворова тепер творить ФК «Корміл»

Про це у лютому повідомили офіційні соцмережі футбольного клубу на своїй фейсбук-сторінці. Таке рішення прийняв президент клубу та генеральний директор групи компаній «Корміл» Ігор Пацула після річної паузи у футбольній діяльності. Команду підтримує Яворівська об’єднана територіальна громада на чолі з головою Ігорем Грабовським, а генеральним спонсором є група компаній «Корміл».

Зимову підготовку до чемпіонату команда проводить на штучних полях у Львові під керівництвом головного тренера команди Ростислава Капітанця та його помічника – Марʼяна Сухнацького. Всі офіційні ігри у цьогорічному чемпіонаті Премʼєр-ліги Львівської області та Кубку України з футболу серед аматорських команд ФК «Корміл» буде проводити на оновленому стадіоні міста Яворова.

Вже зараз команда проходить доукомплектування, активно готується до футбольного сезону та бере участь в щорічному товариському турніру пам’яті видатного наставника львівських «Карпат» Ернеста Юста. І вже має перші перемоги – вигравши всі три матчі на груповій стадії змагань, команда забезпечила собі вихід в 1/16 фіналу і в подальшому здобувши розгромну перемогу з рахунком 6:0, вийшла в 1/8 фіналу !

ФК «Корміл» чекає великі футбольні перемоги, а Яворів – велика футбольна історія, яка точно буде яскравою.

Відео