Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Нових Санжарах до евакуйованої з Уханю викликали екстрену допомогу
23 Лютого, 18:32

У Нових Санжарах до евакуйованої з Уханю викликали екстрену допомогу

В іноземки, яка була евакуйована з Уханю та проходить 14-денну обсервацію в Нових Санжарах на Полтавщині, сталося загострення хронічної гастроентерологічної хвороби, передає УП.

Ввечері 22 лютого в обсерваторі, де перебувають евакуйовані з Уханю люди, в іноземки з’явився біль у животі. Після огляду медики встановили попередній діагноз. Пізніше до обсервації прибула екстрена допомога з фахівцями, які оглянули пацієнтку. Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, який працює в оперативному штабі в зоні обсервації.

“Лікарі прибули із пересувним апаратом для проведення ультразвукової діагностики та з спеціальними контейнерами для забору проб. Полтавські медики спрацювали оперативно. Зайшли, здійснили медичний огляд та вийшли із приміщення обсерватора із дотриманням всіх протиепідемічних норм”, – зазначив Віктор Ляшко.

Встановили, що це загострення хронічної гастроентерологічної хвороби евакуйованої. Лікарі склали план лікування, призначили дієтичне меню та залишили на спостереження в обсервації. Зараз евакуйована почуває себе добре, підтвердили у МОЗ.

Також там наголосили, що ніяких ознак гострих респіраторних захворювань немає. Решта евакуйованих пасажирів, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре.

Нагадаємо, що 20 лютого 45 українців та 27 іноземців, евакуйованих з китайського Уханя, що є епіцентром розповсюдження коронавірусу, поселили на 14-денну обсервацію у медичному центрі “Нові Санжари” на Полтавщині.

Фото: МОЗ

Схожі новини