«Новий асфальт можна скрутити, як килим»: на Червоноградщині ремонт дороги завершився скандалом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Новий асфальт можна скрутити, як килим»: на Червоноградщині ремонт дороги завершився скандалом
27 Травня, 11:27
logo-black

«Новий асфальт можна скрутити, як килим»: на Червоноградщині ремонт дороги завершився скандалом

Антоніна Скляренко

У селищі Гірник, що недалеко Червонограда, виник скандал. Люди обурились через нову вимощену асфальтом дорогу на вулиці Тарнавського. Свіже покриття, яке за словами мешканців, клали як-будь, вже наступного дня почало просто відриватися.

«В Гірнику жителі повстали через неякісний ремонт вулиці Тарнавського. Асфальт можна руками без зайвих зусиль підняти з землі. При ямковому ремонті не дотримано жодних норм, не додано смоли. Асфальт клали просто у калюжі. А це – наші з вами гроші», – обурюється у себе на сторінці в Фейсбук активіст “Дорожнього контролю” Олександр Клімов.

LMN зв’язалася із місцевими мешканцями у Гірнику. Люди в один голос твердять, ще такого ремонту дороги не бачили.

«Ще минулої п’ятниці завезли щебінь. Навіть некомпетентній людині видно, що це матеріал дуже низької якості, камінці гострі, колеса можна попробивати, крім того це така суцільна суміш із глиною. Хто таке дає під асфальт?, – розповідає місцевий, просить не називати його. – Питаю: хлопці, скільки ж такий щебінь у вас по ціні – мовчать. Вчора  приїхали класти асфальт. Бригада 8-10 людей. Скільки живу, ще такої технології не бачив. Не замітали, не чистили перед тим. Вода – лили у воду, пісок – то у пісок! Без смоли, виявляється на неї грошей не вистачило. Питаю: хлопці, що за фірма у вас. Вони мовчать, мовляв, та ми тут так просто, ходимо. Так до вечора «походили», поїхали. Нині дивлюсь, те все, що вони поклали, можна як килимок скручувати, або ж копнути ногою, воно все кусками відривається!».

Місцеві кажуть, ділянка роботи, яку вчора так «вміло» викладали асфальтом має 100 метрів, ще 50-60 метрів ямкового ремонту. Проїхати тут було проблемно 2-3 роки. Люди довго чекали, аби їх таки внесли до списку та приїхали залатати дорогу.

Олександ Клімов у розмові з LMN додав, цього року в Червонограді просто катастрофа з ремонтом доріг.

«Що у них там відбувається невідомо, але вже от червень на носі, а латати дороги ніхто особливо й не поспішає, а те, що зробили в Гірнику, то може краще б і не квапилися. Як так, домовляються з якоюсь незрозумілою фірмою і ось така в результаті даремна робота? Вчора виклали асфальт, нині заїхав трактор це все зривати, а на це пішла не одна сотня тисяч гривень», – додає Клімов.

 

Відео