Новий Генпрокурор хоче аудиту усіх «справ Майдану» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Новий Генпрокурор хоче аудиту усіх «справ Майдану»
10 Вересня, 07:58

Новий Генпрокурор хоче аудиту усіх «справ Майдану»

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка бачить необхідність в аудиті справ про злочини проти учасників “Революції гідності”.

Про це він заявив у інтерв’ю РБК-Україна.

«За кілька місяців буде 6 років відтоді, як було скоєно злочини на Майдані, коли були вбивства. Крім цього, пройшло 7 чи 8 років із моменту інших злочинів, за якими триває слідство. Можете собі уявити, наскільки перспективно завершити ці справи через стільки часу.

 

Гадаю, що потрібен аудит, не лише за моєї участі як керівника, але й професійних незалежних юристів, у тому числі адвокатів Небесної сотні. Мені здається, що за 6 років можна було просунутися далі, і суспільство вимагає значно більших результатів.

 

У мене на столі справа про “закони 16 січня” щодо Ігоря Калетника. Ми говорили з Горбатюком, зустрічалися вже кілька разів. Насправді там не все так просто, як може здаватися. Є величезний обсяг матеріалів, який потрібно вивчити самостійно. Тому що в таких довідках або зі слів кураторів і слідчих скласти об’єктивну картину просто неможливо. Потрібно самому сідати, заглиблюватися в це, і тільки тоді можна зрозуміти перспективу цих справ. Насправді це ж не один кейс, дуже багато епізодів, і всі вони на різних стадіях розслідування. Потрібно зрозуміти, що можна передати в суд, а де вже скоро буде рішення», – заявив Рябошапка.

 

Фото: РБК-Україна

Відео