Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Новий Яворівський район має стати відомим на всю Україну», – нардеп Бакунець
30 Листопада, 14:38

«Новий Яворівський район має стати відомим на всю Україну», – нардеп Бакунець

В Яворові відбулося перше засідання нової районної ради, яка буде управляти укрупненим Яворівським районом. З цього моменту офіційно почав працювати новий район, який об‘єднав території Мостищини та Яворівщини.

На першому засіданні депутати обрали голову та заступника районної ради. Ними стали Микола Романюк та Володимир Горбасьо. Також на засіданні був присутнім народний депутат Павло Бакунець, який представляє в Верховній Раді Яворівщину та Жовківщину.

 

«Шлях до створення великого прикордонного Яворівського району був сповнений різних перешкод. Але сьогодні я дуже радий, бо разом – ми це змогли. Зберегли Яворівський район на карті України, зробили його більшими і дали можливості для розвитку. Далі справа за управлінцями та депутатами, які тут працюватимуть. Але я однозначно вірю в успіх Мостищини та Яворівщини в новому районі», – коментує Бакунець.

Депутат додав, що нові районні рада та адміністрація мають працювати так, щоб Яворівський район мав позитивний імідж в очах українців і був відомим на всю країну.

Нагадаємо, цього року Верховна Рада затвердила поділ Львівщини на нові укрупнені райони. Замість 20 районів в області буде 7 – Дрогобицький, Золочівський, Львівський, Самбірський, Стрийський, Червоноградський та Яворівський.

Схожі новини