Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Новий рік і Різдво я провів в лікарні»: – Дзідзьо про свій стан здоров’я
10 Січня, 15:10

«Новий рік і Різдво я провів в лікарні»: – Дзідзьо про свій стан здоров’я

Михайло Хома, якого всі знають як артиста Дзідзя, після побиття 28 грудня ще досі перебуває в лікарні. Музикант лікує ліве вухо. Говорити про нові концерти ще навіть не береться. Реабілітація займе як мінімум півмісяця.

«До того треба дуже обережно ставитися. Потрібно, щоб зажило. Бо якщо неправильно заживе, може попасти інфекція і можуть бути постійно проблеми. Тому Новий рік і Різдво я провів у лікарні, щоб потім було краще», – сказав Дзідзьо, -передає ЗІК.

Артист пояснив, що йому пошкодили вухо, в якому він зазвичай тримає вушний монітор під час виступів.

«А поміняти вухо – це те саме, що навчитися лівою рукою писати. Тобто це звичка. Але не переживайте, вухо заживе, все буде добре», – запевнив Дзідзьо, демонструючи позитивний настрій.

Водночас Дзідзьо зауважив, що наразі зарано говорити про дату відновлення концертів. Подумати про це можна буде вже у лютому, коли рана кінцево затягнеться.

Також артист прокоментував розслідування нападу на нього, яке триває.

«У нас є всі докази, відеоматеріали – все для того, щоб висвітлити це і показати, щоб в Україні такого не відбувалося. 2019 рік, у нас два Майдани, хлопці воюють в АТО, і щоб тут таке відбувалося – такого просто не може бути. І ми покажемо це спеціально, щоб того не було в Україні», – наголосив Михайло Хома.

Як раніше повідомляла LMN Дзідзья побили невідомі 28 грудня. У артиста діагностували розрив барабанної перетинки лівого вуха. Через це він скасував всі новорічні концерти.

Схожі новини