Новий Розділ: перший крок до ввімкнення тепла | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Новий Розділ: перший крок до ввімкнення тепла
31 Жовтня, 18:42

Новий Розділ: перший крок до ввімкнення тепла

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками приватного підприємства «Грант Енерго М» та ТОВ «Енергія Новий Розділ».

Створили меморандум між усіма сторонами для ефективної підготовки міста до опалювального сезону.

Згідно із документом, «Грант Енерго М» завтра оприлюднить штатний розпис працівників, необхідних для запуску та функціонування Ново-Роздільської ТЕЦ.

Керівник підприємства видасть наказ для преміювання працівників у листопаді цього року (не менше, ніж 50% посадового окладу). Такі дії пов’язані з напруженістю праці через підготовку ТЕЦ до опалювального сезону.

Також, з метою забезпечення соціальних гарантій працівників, «Грант Енерго М» зобов’язане укласти з працівниками письмовий договір.

Також, ПП «Грант Енерго М» забезпечуватиме спеціальне навчання працівників за свій рахунок, необхідне для їх посади.

ТОВ «Енергія-Новий Розділ» передасть ПП «Гарант Енерго М» всю технічну документацію, яка необхідна для експлуатації Ново-Роздільської ТЕЦ.

Раніше “Львівська Мануфактура Новин” писала,  що Новий Розділ готовий до акцій непокори. На мітинг 28 жовтня на вулицю Нового Роздолу  вийшли сотні мешканців. Люди вимагали розпочати  опалювальний сезон.

Нагадаємо, від 22 жовтня розпорядженням мера у Новому Роздолі мали б запустити тепло. Але через зміну управителя на місцевій ТЕЦ, згідно з рішенням суду, процес зупинився. Працівники не виходять на робочі місця. Ще 19 жовтня усі представники конфлікту визнали, що готові до співпраці та планують розпочати спільну роботу та разом вирішити проблему.

Відео