Новий власник львівського автобусного заводу планує відновити його діяльність | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Новий власник львівського автобусного заводу планує відновити його діяльність
12 Квітня, 12:01

Новий власник львівського автобусного заводу планує відновити його діяльність

Нещодавно у Львівського автобусного заводу з’явився новий власник. Ним стала компанія івано-франківського забудовника «Львівінвестактив» Андрія Луцького, який є співвласником компанії Blago. Як повідомляє видання Liga.net, він планує відновити роботу заводу.

«Ми є одним з учасників ТОВ «Львівські автобусні заводи». Левова частка боргів уже погашена в процедурі санації. На теперішній час завершується уточнення всіх вимог поточних кредиторів для їх остаточного погашення та завершення санації, що призведе до повного фінансового оздоровлення ТОВ «Львівські автобусні заводи», – зазначили в компанії.

Львівський автобусний завод не працює близько десяти років.

«Ми сподіваємося, що в цьому році буде завершена санація, і завод зможе відновити свою діяльність», – повідомила пресслужба.

Зазначимо, у 2020 році ТзОВ «Львівські автобусні заводи», яке перереєстрували у Кам’янську, що на Дніпропетровщині, визнали банкрутом. Вже у 2023 році Господарський суд Дніпропетровської області затвердив план санації підприємства ЛАЗ.

Згідно з ним, до банкрутуючого підприємства повинні були залучити інвестора, яким виступила ТзОВ «Львівінвестактив». Останній зумів погасити борги ЛАЗ, вливши у компанію 82 млн грн, таким чином закривши суму, яку визнав суд, у розмірі 178 млн грн. Вже у грудні 2023 року ТзОВ «Львівінвестактив» отримало мажоритарну власність, частка якої становила 57,58%. Після цього суд зняв арешт з київського та львівського майна ЛАЗ.

 

 

Відео