Новим головою Самбірської РДА стане Іван Ільчишин | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Новим головою Самбірської РДА стане Іван Ільчишин
15 Липня, 16:16
logo-black

Новим головою Самбірської РДА стане Іван Ільчишин

У середу, 15 липня, Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру на посаду голови Самбірської РДА. Новим очільником району стане Іван Ільчишин, повідомив нардеп Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

Іван Ільчишин зараз є т.в.о. голови райдержадміністрації. Донедавна Самбірську РДА очолював Андрій Жепко.

Нагадаємо, що на початку карантину, поки керівники усіх районів та міст мобілізовувалися, аби справитися зі ситуаціями, які можуть виникнути через поширення коронавірусу, Жепко відпочивав у Єгипті. Свої обов’язки передав першому заступникові Іванові Ільчишину і полетів у теплі краї.

«У четвер голова повідомив мене, що йде у відпустку. З п’ятниці я займаюся його обов’язками. Трохи важкувато зі соціальними питаннями, адже я є заступником з економічних питань. Та завдяки компетентним фахівцям, які працюють у нашій команді, вдається в районі зберігати спокій та порядок, – розповідав LMN Іван Ільчишин. – Зараз ситуація у нас стабільна. Як і в інших районах, проводимо усі необхідні карантинні заходи».

У травні президент Володимир Зеленський звільнив Жепка зі займаної посади.

Для того, аби Іван Ільчишин остаточно очолив Самбірську РДА, відповідне розпорядження ще має видати президент України.

У своїй декларації Ільчишин вказав, що торік отримав 187 747 грн зарплати у ТОВ «Рейнір», а також понад 2,6 млн грн – від продажу частини будинку. Повноцінного житла не має. Володіє часткою будинку і гаражів у Львові, має земельну ділянку на Пустомитівщині. Їздить на Honda CR-V 2008 року випуску, а також зберігає готівкою 125 500 доларів.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео