Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Новим керівником «Укрзалізниці» став Володимир Жмак
26 Серпня, 16:21

Новим керівником «Укрзалізниці» став Володимир Жмак

Сьогодні, 26 серпня, Кабмін призначив Володимира Жмака головою правління “Укрзалізниці”. Таке рішення ухвалили на засіданні уряду, передає «Економічна правда».

«Серед кадрових питань сьогоднішнього засідання уряду – призначення керівника «Укрзалізниці», який був обраний через відкритий конкурс наглядовою радою. У конкурсі переміг Володимир Жмак. Він проходив абсолютно всі співбесіди, це був відкритий конкурс», – заявив прем’єр Денис Шмигаль.

Володимир Жмак – член наглядової ради аеропорту «Бориспіль». У 2015-2016 роках працював першим заступником голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі. До цього він обіймав керівні посади в групі ТНК-BP, яка входила до списку десяти найбільших приватних нафтових компаній у світі за обсягами видобутку нафти.

Також був радником президента «Київстару» – відповідав за розвиток нових напрямків бізнесу. Упродовж семи років він входив до наглядової ради цієї компанії, два роки був членом ради Європейської бізнес-асоціації.

У квітні наглядова рада «Укрзалізниці» продовжила процедуру відбору голови правління компанії на період обмежувальних заходів у зв’язку із коронавірусом.

Кабмін на засіданні 15 квітня звільнив Желько Марчека з посади в.о. голови правління «Укрзалізниці» та виключив його зі складу членів правління. Новим тимчасовим керівником компанії призначили Івана Юрика.

Фото: ЕП

 

Схожі новини