Новини львівських футбольних клубів: в «Карпатах» звільнення, ФК «Львів» припиняє своє існування | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Новини львівських футбольних клубів: в «Карпатах» звільнення, ФК «Львів» припиняє своє існування
26 Травня, 11:52

Новини львівських футбольних клубів: в «Карпатах» звільнення, ФК «Львів» припиняє своє існування

Головний тренер футбольного клубу «Карпати» Львів Андрій Тлумак подав у відставку. Таку інформацію поширили низка ЗМІ, а також на сторінці фанів команди в соцмережах.

«Головний тренер “Карпат” провів зустріч із гравцями команди і повідомив їм про те, що подав у відставку», – йдеться в повідомленні.

Офіційного підтвердження цієї інформації від клубу наразі немає. Також за даними джерел фанів команди, тренера ще не звільнено, але він близький до цього.

Водночас у ЗМІ та соцмережах вже називають кандидатури ймовірного нового тренера «Карпат». Серед озвучених прізвищ – екс-наставник «Маріуполя» Остап Маркевич, колишній головний тренер «Львова» Олега Дулуба, екс-тренер одеського «Чорноморця» Юрій Мороз та екс-наставник “Таврії” та “Динамо” Олег Лужний.

Крім того, за інформацією програми «Футбол Time», з 1 червня ПФК «Львів» офіційно припиняє своє існування. Про це гравців повідомив менеджмент клубу. Зазначається, що таке рішення – це наслідок іншого рішення власника клубу Богдана Копитка. Мовляв, той починаючи з 1 червня припиняє спонсорувати команду. До того часу футболістів вже попросили забрати всі речі з бази.

Водночас, Олексій Боровиков, який прийшов в команду на початку 2023 року на посаду почесного президента клубу, і був покликаний врятувати команду від вильоту, вже залишив клуб і повернувся в Сполучені Штати Америки.

До слова, сайт ФК «Львів» не працює.

Відео