Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нульове мито на автомобілі можуть скасувати або обмежити, – Держмитслужба
25 Квітня, 13:42

Нульове мито на автомобілі можуть скасувати або обмежити, – Держмитслужба

Закон про нульове розмитнення можуть відмінити або обмежити вже цього тижня. Про це заявив перший заступник голови Держмитслужби Олександр Щуцький, повідомляє auto.24.

За його словами, головне завданні Держмитслужби – зменшити час оформлення гуманітарних вантажів. Адже на початку війни митники суттєво спростили оформлення гумвантажів. Партнери з Молдови, Польщі теж пішли назустріч і виділили для доставки допомоги українцям окремі смуги.

Натомість сьогодні кількість авто, які хочуть в’їхати в Україну, значно зросла. Одна з причин – закон про безмитне розмитнення транспортних засобів. Партнери зрозуміли це таким чином, що ситуація в нашій країні покращилась і скасували спрощене проходження гумвантажів.

«Наприклад, лише на пункті пропуску в Ягодині зараз стоїть черга 800 автомобілів, а була – більше тисячі. В рамках цього Держмитслужбою було збільшено кількість співробітників та виділені окремі пункти пропуску для автомобілів, які завозяться по новому закону», — йдеться у повідомленні.

Також Держмитслужба рекомендує перевізникам, які ввозять гуманітарні вантажі, оформляти попередні електронні митні декларації. Це значно пришвидшить їх пропуск на кордоні.

Ще одна проблема – ввозяться не лише бюджетні, але й дорогі нові автомобілі. Тому зараз уряд та Верховна Рада працюють над цим і рішення можна очікувати вже в четвер, 28 квітня.

Схожі новини