Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нижанковичі – Мальховіце: у Львівській ОВА розповіли, коли запрацює пункт пропуску
02 Червня, 14:28

Нижанковичі – Мальховіце: у Львівській ОВА розповіли, коли запрацює пункт пропуску

Львівщина вже не перший рік працює над розбудовою пунктів пропуску через державний кордон з Республікою Польща. Зараз будують пункт пропуску Нижанковичі – Мальховіце. Про це сьогодні, 2 червня, під час брифінгу повідомив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

«До 2024 року має запрацювати цей пункт пропуску. На сьогодні польська компанія-підрядник виконує роботи. Пункт передбачатиме спільний контроль українських і польських митників та прикордонників, як це зараз є на КПП Грушів. Це дозволить людям швидше переходити кордон. Будівництво коштує 109 млн злотих, поляки фінансують цей проєкт», – зазначив Юрій Бучко.

Також він повідомив, що відновили активне будівництво пішого переходу на КПП Рава-Руська. Завершити будівництво хочуть упродовж 7-8 місяців. Перші дні повномасштабної війни показали що, багато людей, які не мають транспорту, хочуть перейти кордон пішки, тому важливо робити акцент на розбудові пунктів пропуску.

В.о керівника Львівської митниці Даніїл Меньшиков наголосив, що цей піший перехід відповідатиме стандартам інклюзії. На цьому пункті пропуску має бути пандус, додаткові туалетні кімнати, та усе необхідне, щоб і мами з дітьми, і особи з інвалідністю могли комфортно перетинати кордон

Схожі новини