Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Низька ціна та миттєвий результат: УЗД легень – хороша альтернатива діагностики коронавірусу
30 Січня, 13:59

Низька ціна та миттєвий результат: УЗД легень – хороша альтернатива діагностики коронавірусу

УЗД легень – швидкий та безпечний метод, який добре себе зарекомендував для діагностики пневмонії при Covid 19. Таке обстеження займає мінімум часу та дає миттєвий результат без шкоди для здоров’я. А ще це чудова можливість точної діагностики та спостереження за динамікою лікування і перебігом захворювання.

image1-1

«Золотим стандартом» обстеження легень являється КТ, однак існують певні обмеження цього методу. УЗД легень за чутливістю та специфічністю переважає рентгенографію та наближається до КТ,  і має ряд переваг, – розповідають в львівському медичному центрі «Уросвіт»,  – зокрема  це відсутність променевого навантаження на організм; безпека; доступність; миттєвий результат;  проведення моніторингу; швидкість, простота і комфорт для пацієнта; висока діагностична цінність; низька ціна».

Зі слів медиків УЗД легень за останній рік стало особливо актуальним з огляду світової пандемії COVID- 19. Такий спосіб обстеження дозволяє виявити субплевральну  пневмонію, інтерстиціально-набрякові зміни у хворого та вчасно приступити до лікування пацієнта.

image2-2-3

«Вірус сильно уражає легені, навіть якщо хвороба проходить безсимптомно, більшість людей отримує ураження легень. Ці пошкодження можуть тривати до 2 місяців і призводити до наслідків у майбутньому. Через те, що більшість населення навіть не здогадується, що перехворіло на коронавірус, то люди не підозрюють і про ушкодження легень. УЗД дає змогу швидко і безболісно виявити ці пошкодження,  та вчасно діагностувати проблему», – додають у клініці.

Фахівці «Уросвіт» застерігають,  – вчасне діагностування пневмонії  або ущільнення визваного вірусом COVID-19, це запорука якісного лікування та уникнення можливих ускладнень.

Ультразвукове дослідження легень дає змогу отримувати двомірні зображення у різних перетинах, що є незамінним для виявлення величезної кількості захворювань, а саме:

  1. Пневмонія;
  2. Туберкульоз;
  3. Ателектаз
  4. Абсцес легень;
  5. Доброякісні та злоякісні новоутворення;
  6. Пневмоторакс;
  7. Плеврит;
  8. Інтерстиціальний синдром.

Медичний центр «Уросвіт» є провідним в Україні діагностичним центром із найсучаснішим обладнанням для УЗД та висококваліфікованими лікарями.

Ціни на УЗД легенів.

УЗД легень  – це ефективна діагностика за помірною ціною. Вартість УЗД легень в медичному центрі Уросвіт у м. Львів складає  лише  490 грн.

Адреса: м.Львів,вул.Огієнка,3 (на території”Залізничної лікарні”). +38(096) 700-30-80

+38(073) 020-30-80

+38(099) 505-30-80

+38(032) 226-30-80

Схожі новини