Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
INSO-Lviv запрошує на оновлену програму бродвейських мюзиклів
30 Вересня, 14:23

INSO-Lviv запрошує на оновлену програму бродвейських мюзиклів

У суботу, 3 жовтня, о 19:00 вокалісти Наталія Степаняк та Євген Прудик разом із оркестром «INSO Lviv» виконають оновлену програму «Бродвей». Захід відбудеться у локації Ennio Event Squareна вул. Джерельній, 22 у Львові.

На концерті звучатимуть найвідоміші шлягери з бродвейських мюзиклів, які не втрачають своєї популярності і вже давно стали класикою. Організатори обіцяють розкішний вечір з естетикою симфонічного звучання оркестру, який закохує з перших тактів. Диригуватиме Юрій Бервецький.

За словами керівниці правління INSO-Lviv Іоланти Пришляк, кожна подія оркестру унікальна за ідеєю та втіленням в життя.

«23 вересня ми виступали на Бродвеї. І хоч це було, тут, у Львові, у локації близько центру міста, але ця атмосфера переповнювала простір навколо, а музика запалювала неймовірні ритми свободи, ми мандрували на інший континент. Знаємо, що не всім охочим вдалось потрапити на концерт, але маємо чудову новину – вже в цю суботу, 3 жовтня, Бродвей повертається, дещо змінений, але не менш атмосферний», – каже Пришляк.

Концерт відбуватиметься із дотриманням всіх карантинних вимог і на відкритому просторі, що дає змогу убезпечити усіх гостей. Кількість квитків обмежена.

Посилання на подію: https://cutt.ly/bf00ks1 Посилання на квитки: https://cutt.ly/af00ASj

Схожі новини