Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Обговорення в соцмережах відступу ЗСУ із Сєвєродонецька зірвало плани Генштабу – Міноборони
25 Червня, 17:35

Обговорення в соцмережах відступу ЗСУ із Сєвєродонецька зірвало плани Генштабу – Міноборони

Повідомлення в соціальних мережах про те, що українські військові вийшли з Сєвєродонецька, частково зірвали військову операцію Збройних сил України, і ті не встигли «доробити заплановане». Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Facebook.

 

«Публічна демонстрація цивільними особами обізнаності щодо ходу військових операцій та повідомлення про це у соцмережах до офіційних заяв Генштаба почасти зриває військові операції — як це було вчора і позавчора (23 і 24 червня — ред.) щодо Сєверодонецька. Коли просто не дали ЗСУ доробити заплановане», — написала Маляр.

Вона пояснила, що українським військовим шкодять публічні заяви про вихід ЗСУ з населених пунктів (чи, навпаки, вхід до них) до того, як про це заявить Генштаб.

«Це забирає в них дорогоцінний час — добу чи дві, протягом яких вони ще могли реалізовувати свої військові плани й маневри в умовах непублічності ходу військової операції», — зазначила Маляр.

Заступниця міністра оборони додала, що одночасно із виходом з міста або його взяттям ЗСУ паралельно реалізовують декілька задач, які важливо робити в умовах інформаційної тиші.

 

Схожі новини