Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Обкрадали навіть церкву і сусідів”: затримали винниківських братів-злодіїв
12 Лютого, 10:59

“Обкрадали навіть церкву і сусідів”: затримали винниківських братів-злодіїв

Учора, 10 лютого, поміж Винниками та селом Лисиничі затримали двох братів-злодіїв. Їх підозрюють у 15 крадіжках на території сіл Лисиничі та Підбірці. Як повідомляє “Винниківський Вісник”, чоловіки обкрадали своїх близьких сусідів і навіть крали з церкви. 

 

“Уже багато років ці злодії тероризують мешканців Винник, Львова, навколишніх сіл. А в останній період вони немов із «ланцюгів зірвалися» – «бомбили» все, що бачили: квартири, гаражі, дачі, господарські споруди й навіть Народний дім. Та всьому настає кінець. І вони таки потрапили всі троє до рук правоохоронців”, – повідомляє видання.

Грабіжників затримали після скоєння чергової крадіжки. Вони намагалися втекти від правоохоронців на автомобілі, та їх наздогнали. З

Раніше чоловіки вже притягались до кримінальної відповідальності. 

“Один із них лише минулої осені вийшов із в‘язниці, де пробув майже п‘ять років. Тому сподіватися на те, що вони відмовляться від злодійства, марно. Мабуть, вони ще багато років тероризуватимуть людей, бо найстаршому з них лише сорок років! А двоє ще молодші”, – пишуть у “Віснику”.

Додамо, що нещодавно ще один рідний брат злодіїв був затриманий під час скоєння крадіжки в приміщенні Народного дому Винник. Зараз він перебуває в слідчому ізоляторі тимчасового утримання. Його кримінальну справу вже розглядає суд. Цей громадянин вчинив декілька крадіжок у Винниках і Львові. 

  • 0
  • 2151
Схожі новини