Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Обласна влада завадила створити Оброшинську ОТГ на Пустомитівщині
11 Жовтня, 13:01

Обласна влада завадила створити Оброшинську ОТГ на Пустомитівщині

Львівська ОДА визнала незаконними проекти рішень про об’єднання сіл Конопниця, Оброшине і Ставчани Пустомитівського району в одну громаду. Про це йдеться у вчорашньому розпорядженні голови ЛОДА.

«Утворення Оброшинської об’єднаної територіальної громади не передбачено перспективним планом формування територій громад Львівської області, затвердженим розпорядженням Кабміну від 2015 та 2017 років. Проекти рішень Оброшинської сільради, Ставчанської сільради та Конопницької сільради про добровільне об’єднання оформлені з порушенням вимог діловодства. Також виявлені порушення щодо проведення громадських слухань у селах щодо утворення громади. У зв’язку з цим проекти рішень повернуті на доопрацювання», – йдеться у розпорядженні.

У новому проекті перспективного плану утворення громад Львівщини село Конопниця має увійти у вже створену Зимноводівську ОТГ, а села Ставчани та Оброшине – у поки не створену Пустомитівську ОТГ.

Село Оброшине розташоване за 8 км від Львова. Там мешкає понад 4 тис людей. У Ставчанах, що поряд, проживає понад 1,7 тис. мешканців. У Конопниці, яка за 10 км від Львова, зареєстровано понад 500 людей.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини